Professorat

Infantil

3 anys

Esther Candel
Professora

esther@escuelajardin.org

4 anys

Isabel Baldoví
Coordinadora Infantil - Professora

isabel@escuelajardin.org

5 anys

Sara Villagrasa
Professora

sara@escuelajardin.org

Rosana Montagud
Professora

rosana@escuelajardin.org

Primaria

María José Llopis
Coordinadora Primària - Professora

mariajosellopis@escuelajardin.org

María Dubón
Professora

maria@escuelajardin.org

Moisés Sendra
Professor

moises@escuelajardin.org

Carlos Castillo
Professor

carlos@escuelajardin.org

Luis Rosado
Professor

luis@escuelajardin.org

Angélica Nadal
Professora

angelicanadal@escuelajardin.org

Voro Viñoles
Professor

voro@escuelajardin.org

Bárbara Albelda
Professora

barbara@escuelajardin.org

María José Ruano
Professora

jose@escuelajardin.org

Secundaria

Soledad Gutiérrez
Professora

Tutora 1º ESO
soledad@escuelajardin.org

Caritat Malonda
Professora

Tutora 2º ESO
caritat@escuelajardin.org

Francis Fuster
Professora

Tutora 3º ESO
francis@escuelajardin.org

M. Sales Granell
Professora

Tutora 4º ESO
sales@escuelajardin.org

Carmen Escrivá
Professora

carmenescriva@escuelajardin.org

Iván Hernández
Professor

ivan@escuelajardin.org

Patricia Vidagany
Secretària i Coordinadora Secundària

patricia@escuelajardin.org

Paco Forquet
Profesor

paco@escuelajardin.org

Enrique Meseguer
Representant Entitat Titular - Administrador - Professor

quique@escuelajardin.org

Fani Casanova
Professora

fani@escuelajardin.org

Carmen Meseguer
Professora

carmen@escuelajardin.org

Oscar Ferrando
Professor

oscar@escuelajardin.org